Bank Spółdzielczy w Człuchowie, ul. Zamkowa 23

Główne działy

Bankowość elektroniczna

Facebook

Banery

  • zastrzeżenia
  • Doładowania

Nawigacja

Treść strony

Z aplikacją mobilną SGB Mobile

Masz dostęp do rachunku kiedy chcesz. W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

Zrealizujesz przelewy w dowolnym momencie. Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.

Skorzystasz z portfeli cyfrowych i BLIKA.W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. To bezpieczeństwo i wygoda w jednym.

Zarządzasz subskrypcjami. W jednym miejscu sprawdzisz, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz zablokujesz pobieranie z niej środków przez sklep internetowy. To również śledzenie do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności.

Zmienisz limity*. Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do banku!

* Limity określone są załączniku nr 1 do Regulaminu dla klientów indywidualnych. Wyciąg z regulaminu przedstawiony został poniżej.

Pobierz aplikację SGB Mobile w sklepie Google Play lub App Store.

Sprawdź, co możesz zrobić z głównego pulpitu, zaraz po zalogowaniu się do aplikacji 
https://www.youtube.com/watch?v=iJmwCxgiEx4

Zobacz, jak łatwo zrobisz przelew w SGB Mobile
https://www.youtube.com/watch?v=wDhrIyugF9M

Spójrz, jak korzystać z BLIKA w aplikacji
https://www.youtube.com/watch?v=KDQKPIKR7g0

 

Masz pytania?

zadzwoń na bezpłatną infolinię: 800 888 888 lub napisz: call.center@sgb.pl.

baner toplayer
PFR

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.