Bank Spółdzielczy w Człuchowie, ul. Zamkowa 23

Główne działy

Bankowość elektroniczna

Facebook

Banery

  • zastrzeżenia
  • Doładowania

Nawigacja

Treść strony

O NAS

Siedziba Centrali oraz Oddziału mieści się Człuchowie, w budynku położonym przy ulicy Zamkowej 23. Ważną rolę w działalności Banku odgrywają też jego oddziały terenowe, które wywodzą się z przyłączonych w roku 1999, mniejszych banków spółdzielczych, działających wcześniej samodzielnie, na terenie powiatu człuchowskiego:

- Oddział w Czarnem (wraz z Filią w Rzeczenicy),

- Oddział w Debrznie,

- Oddział w Przechlewie.

Poprzez sieć tych placówek, Bank nasz odgrywa obecnie znaczącą rolę na rynku usług finansowych w powiecie człuchowskim.

 

Bank Spółdzielczy w Człuchowie oferuje kompleksową obsługę swoich partnerów strategicznych, posiada w swojej ofercie preferencyjny pakiet dla rolników indywidualnych oraz wiele atrakcyjnych produktów i usług dla klientów instytucjonalnych i dla osób prywatnych, a wśród nich m.in.: rachunki bieżące, lokaty terminowe, rachunki a`vista, kredyty konsumpcyjne, gospodarcze, preferencyjne, samochodowe, mieszkaniowe, gwarancje bankowe oraz doradztwo finansowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Bank kładzie również nacisk na wykorzystywanie w swojej bieżącej działalności, nowych technologii i rozwiązań informatycznych, ułatwiając tym samym dostęp do środków pieniężnych poprzez wydawanie kart bankomatowych własnych oraz kart płatniczych, realizowanych w sieci bankomatów, jak również dając klientom narzędzie w postaci Internet Bankingu i Home Bankingu, do samodzielnego zarządzania środkami zgromadzonymi na rachunku klienta.

Długoletnia tradycja uczyniła z Banku podmiot wiarygodny, rozpoznawalny przez Klientów, cieszący się wśród nich ogromnym zaufaniem.

Wiedza i doświadczenie kadry kierowniczej, umiejętność i chęć podejmowania wyzwań stawianych przez konkurencję, potencjał ludzki, szeroka gama usług i produktów bankowych oraz wyniki osiągane dotychczas przez Bank, to niepodważalne atuty Banku, które pozwalają bez obaw myśleć o przyszłości i planować dalszy rozwój Banku.

 

baner toplayer
PFR

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.