Bank Spółdzielczy w Człuchowie, ul. Zamkowa 23

Główne działy

Bankowość elektroniczna

Facebook

Banery

  • zastrzeżenia
  • Doładowania

Nawigacja

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

Komunikat

2023.11.22

Szanowni klienci,

uprzejmie informujemy, iż decyzją Zarządu Banku Spółdzielczego w Człuchowie wycofane zostały z oferty Banku lokaty krótkoterminowe dla osób fizycznych (7,14, 21 dni), karty bankomatowe (karty własne Banku Spółdzielczego w Człuchowie), usługa Bankofon. Od dnia 16.11.2023r. ww. usługi/produkty nie są dostępne dla nowych klientów. Dla dotychczasowych klientów (będących naszymi klientami na dzień 15.11.2023r.) możliwość skorzystania z ww. produktów/usług istnieje jeszcze do dnia 21.01.2024r. włącznie. W przypadku lokat krótkoterminowych dla osób fizycznych (7,14, 21 dni) można będzie założyć je w terminie określonym wyżej wyłącznie bezpośrednio w Oddziale Banku Spółdzielczego w Człuchowie. Po tej dacie ww. produkty nie będą już dostępne.

W zakresie kart bankomatowych – wydane przed dniem 15.11.2023r. zachowują ważność do końca okresu, na który zostały wydane.

W miejsce wycofywanych produktów/usług oferujemy inne, nowocześniejsze i bardziej przyjazne naszym klientom. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty kart płatniczych i kredytowych, oraz do zapoznania się z innymi, bardziej dogodnymi usługami zastrzegania kart i dostępu do elektronicznych kanałów dostępu, w tym za pośrednictwem m.in. SMS Banking, aplikacji mobilnej, Call Center.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Bezcenne Chwile - nagrody za płatności

2023.11.07

 

Bezcenne Chwile – nagrody za płatności

Zarejestruj kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile i odbieraj nagrody za płatności.

W programie Mastercard Bezcenne Chwile możesz zbierać punkty naliczane po każdej płatności zarejestrowaną kartą. Punkty zamienisz na atrakcyjne nagrody – np. vouchery na zakupy w Circle K., Allegro, Carrefourze czy na pyszne.pl albo bilety do Cinema City. Każda płatność kartą Mastercard przybliża Cię do nagrody!

Jak skorzystać z promocji?

1.       Zarejestruj swoją kartę Mastercard na bezcennechwile.pl.

2.       Płać kartą Mastercard i zbieraj na swój cel.

Nie masz jeszcze karty Mastercard? Zapytaj w naszym Banku!

Komunikat

2023.11.07

Bank Spółdzielczy w Człuchowie informuje, że w dniu 11 listopada 2023 r. w godzinach 10:00-15:00
mogą wystąpić przerwy związane z pracami technicznymi w dostępie do bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Człuchowie.

Wielka Loteria Lokat

2023.10.05

 

 

Wielka Loteria Lokat – wygraj 100 000 zł!

Każdy z nas ma inne marzenia, plany, cele. Banki Spółdzielcze SGB wspierają klientów w ich realizacji. Czy jest to podróż życia, wymarzony nowoczesny dom z pompą, czy pełen babcinej miłości ogród zabaw. Dlatego nie tylko dbamy o dobre lokaty, które pomagają osiągnąć wymarzony cel, ale też każdy, kto lokatę założy, ma teraz szansę wygrać 100 000 zł.

 

Dodatkowo w naszym Banku do wygrania nagroda pieniężna o wartości 2000 zł. Dobrze dbać o duże... i o te mniejsze marzenia!

 

Jak możesz wygrać 100 000 zł? To proste!

·         Załóż lokatę w Banku Spółdzielczym w Człuchowie i przystąp do loterii.

·         Dotrzymaj terminu lokaty i czekaj na losowanie.

·         Sprawdź, czy jesteś wśród zwycięzców.

 

Szczegóły sprawdzisz w regulaminie loterii na loterialokat.sgb.pl.

 

A Ty co zrobisz, jak wygrasz?

 

Organizatorem Loterii promocyjnej „Lokata SGB 2023” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. By do niej przystąpić, otwórz w Banku Spółdzielczym SGB objętym Loterią promocyjną lokatę 3-miesięczną określoną w Regulaminie Loterii Promocyjnej. Z udziału w Loterii promocyjnej wyłączone są lokaty otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Okres promocji, w którym możesz zawrzeć umowę lokaty, trwa od 2.10 do 29.12.2023 r. Szczegółowe informacje o Loterii promocyjnej, w tym warunki założenia lokaty, informacje o wysokości opłat i prowizji pobieranych od klienta w związku z korzystaniem z konta, warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród oraz lista Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią promocyjną, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej – dostępnym na stronie internetowej www.loterialokat.sgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią promocyjną. Spółdzielczą Grupę Bankową tworzą SGB-Bank S.A. i zrzeszone Banki Spółdzielcze SGB. Lista zrzeszonych banków spółdzielczych oraz więcej informacji na ich temat dostępne są na stronie www.sgb.pl.

Pierwszy dzień jesieni 2023

2023.09.22