Bank Spółdzielczy w Człuchowie, ul. Zamkowa 23

Główne działy

Bankowość elektroniczna

Facebook

Banery

  • zastrzeżenia
  • Doładowania

Nawigacja

Treść strony

W ramach przekazów Western Union gwarantujemy:

SZYBKOŚĆ - przekaz realizowany jest w ciągu kilku minut po wysłaniu. Western Union stosuje zaawanwsowaną technologię elektroniczną, która umożliwia natychmiastowe wypłacenie pieniędzy w ponad 190 państwach.

WYGODĘ - przedstawicielstwa Western Union znajdują się tam gdzie sią najbardziej potrzebne, w zależności od kraju: w bankach, placówkach pocztowych, aptekach, sklepach spożywczych, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz innych miejscach.

NIEZAWODNOŚĆ - każdego roku miliony osób korzystają z usługi firmy Western Union w zakresie przekazów pieniężnych dla swoich bliskich. Każdy przekaz pieniężny jest zabezpieczony za pomocą unikalnego numeru kontrolnego transakcji (MTCN).

 

REALIZACJA PRZEKAZÓW

Aby wysłać pieniądze wystarczy zgłosić sie do Banku, wypełnić formularz "WPŁATA" oraz wpłacić kwotę przekazu i uiścić odpowiednią opłatę. Na formularzu powinny się znaleźć następujace dane:

kwota przekazu,

imię i nazwisko adresata,

imię i nazwisko nadawcy,

kraj przeznaczenia.

Po otrzymaniu numeru kontrolnego transmisji (MTCN) od operatora, nadawca sam powiadamia operatora o dokonaniu przekazu. Pieniądze będą dostępne w dowolnej agencji Western Union w ciągu kilkunastu minut od momentu nadania przekazu.

Aby odebrać pieniądze, po otrzymaniu powiadomienia od nadawcy przekazu, należy zgłosić się do Banku, wypełnić formularz "WPŁATA" oraz przedłożyć dowód tożsamości.

Na formularzu powinny znaleźć sie następujące dane:

imię i nazwisko adresata,

imię i nazwisko nadawcy,

numer telefonu nadawcy,

spodziewana kwota przekazu,

miejsce nadania przekazu.

baner toplayer
PFR

Rozmiar czcionki

Inne opcje dostępności

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.