Bank Spółdzielczy w Człuchowie, ul. Zamkowa 23

Główne działy

Bankowość elektroniczna

Banery

  • zastrzeżenia
  • Bankowość moblina
  • Doładowania

Nawigacja

Treść strony

Historia SKO w Banku Spółdzielczym

Od wielu lat Bank Spółdzielczy w Człuchowie prowadzi Szkolną Kasę Oszczędności. W ramach SKO, co roku organizowane są konkursy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych. Jednym z nich jest konkurs „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” przeprowadzany pod patronatem SGB- Banku S.A.

Z roku na rok przybywa chętnych szkół, które razem z nami chcą wprowadzić dobry nawyk oszczędzania wśród dzieci i młodzieży. Zachętą do wspólnej akcji są bardzo atrakcyjne nagrody dla uczniów, szkół, opiekunów.

Co to jest SKO?

Szkolna Kasa Oszczędności to system oszczędzania dla uczniów szkół podstawowych
i gimnazjów, który uczy dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności, rozważnego
wydawania pieniędzy. 
 
Książeczka SKO to Twoje pierwsze minikonto z książeczką oszczędnościową, w której Opiekun zapisuje gromadzone przez Ciebie pieniądze i wirtualną książeczką na stronie www, gdzie możesz to zrobić sam. Najbardziej systematycznie oszczędzający uczniowie, klasy i szkoły otrzymują nagrody od Banku.
 
Jeśli chcesz, by Twoja szkoła wzięła udział w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym”, poproś nauczyciela lub dyrektora, by zgłosił się do najbliższego Spółdzielczego Banku SGB.
 
Po co oszczędzać?
 
Żeby odłożyć na wymarzony rower, rolki, grę, zabawkę, bilet na koncert czy do kina... Cokolwiek zapragniesz. Zamiast wydawać kieszonkowe, wystarczy, że co tydzień będziesz odkładał całą kwotę, albo część, na książeczkę SKO, a Twoje marzenia się spełnią!
 
Oszczędzanie w SKO to także świetna szkoła rozsądnego gospodarowania pieniędzmi,
a ta umiejętność bardzo przydaje się w dorosłym życiu.
 
 
Logowanie, komiks, gry dostępne są pod adresem : http://skowsgb.pl/authorize
baner toplayer
PFR

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.