Bank Spółdzielczy w Człuchowie, ul. Zamkowa 23

Główne działy

Bankowość elektroniczna

Banery

  • Bez gotówki
  • zastrzeżenia
  • Bankowość moblina
  • Doładowania
  • SKO

Nawigacja

Treść strony

Webinarium dla klientów

Szanowni Państwo,

Wraz z Biurem Informacji Kredytowej, wieloletnim partnerem KZBS, serdecznie zapraszamy do skorzystania z kolejnego, bezpłatnego webinaru, zorganizowanego w ramach „Czerwca z bankiem spółdzielczym”. Podczas webinaru pt. „Bezpieczeństwo Twoich danych w sieci i ochrona przed wyłudzeniami” ekspert BIK omówi temat cyberbezpieczeństwa.

Webinarium rozpocznie się w dniu 22 czerwca 2020 r. o godzinie 12:00 i będzie realizowane w formule wirtualnej (on-line). Wydarzenie będzie miało charakter interaktywny, z możliwością zadawania pytań i prowadzenia dyskusji z prowadzącymi. Do zapisów i udziału zapraszamy klientów banków spółdzielczych.

 

 

Nie ma limitu ilości uczestników, jednak obowiązują zapisy on-line. Wszystkie informacje dot. webinarium oraz możliwość zapisu znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.kzbs.pl/Bezplatne-webinarium-BIK-i-KZBS-Bezpieczenstwo-Twoich-danych-w-sieci-i-ochrona-przed-wyludzeniami.html

 

UWAGA! Zapisy na szkolenie odbywają się przez stronę www.kzbs.pl w Zakładce Szkolenia/Kalendarz szkoleń. Po pomyślnej rejestracji otrzymacie Państwo automatycznego maila zwrotnego z potwierdzeniem zapisu na szkolenie.

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.